Job opening

Office Manager

DESCRIPTION

Despre VertiStudio:

Suntem o firma 100% romaneasca si dezvoltam produse pentru WordPress care sunt folosite de peste 400k de utilizatori din toata lumea. Avem diverse proiecte (ThemeIsle, CodeinWP, JustFreeThemes, Revive Social) si ne mandrim cu cele mai populare teme WordPress (Zerif si Hestia).

Valorile noastre :

Implicare

Suntem implicati in ceea ce facem si credem in proiectele pe care le dezvoltam. Uneori ne implicam mai mult decat ar trebui, pentru ca ne face placere.

Ne dorim sa ne dezvoltam individual si ca echipa. Invatam lucruri noi in fiecare zi si ne mandrim cu ceea ce am reusit sa facem pana acum. Incapatanarea si frica de esec au contribuit la succesul nostru.

Incredere

Apreciem oamenii pentru sinceritatea lor, pe cei care sunt autentici cu ei insisi si cu ceilalti. La randul nostru, construim relatii bazate pe incredere cu cei din jur, cu colegii, clientii si partenerii nostri.

Ne place sa avem incredere in ceilalti si sa fim transparenti cu ceea ce facem. Oricand avem ocazia, incercam sa ii ajutam si pe altii sa reuseasca. Suntem mereu deschisi si vrem sa atragem oameni care impartasesc aceleasi valori.

Independenta

Credem ca la cele mai bune rezultate se ajunge cand oamenii nu au restrictii. Am creat un loc unde fiecare este incurajat sa ia initiativa si sa dea ce e mai bun. Nu credem ca exista greseli absolute, ci doar erori neintentionate si solutii care ne ajuta sa evoluam.

VertiStudio este un loc unde poti sa iei singur decizii si sa dai exemplu prin propriile actiuni. Aceasta independenta nu poate fi sustinuta fara asumarea responsabilitatii. Responsabilitatea pe care o avem fata de clienti ne obliga sa facem lucrurile mereu mai bine.

In biroul nostru din Str. Povernei 20 suntem doar o parte din echipa raspandita din toata lumea. Te asteptam!

REQUIREMENTS

Ne dorim oameni:

– cu experienta intr-o pozitie care presupune lucru in echipa (comunicativi, saritori, empatici)

– care au capacitati bune de organizare (punctualitate, atentie la detalii, optimizare)

– autonomi si descurcareti

– deschisi, care vor sa incerce lucruri noi

– vorbitori de limba Engleza

Principalele responsabilitati:

– Sustinerea echipei – urmarirea si documentarea proceselor de lucru (concedii, politici interne), recrutare si HR, organizarea intalnirilor, deplasari

– Implicare in fluxul financiar – plata si organizarea facturilor, documentarea costurilor, urmarirea contractelor, raportari

– Suport in buna functionare a biroului

BENEFITS

Ce gasesti la noi:

– Facem mereu lucruri noi, asa ca nu o sa te plictisesti

– Salariu motivant integral pe cartea de munca

– Program de 8h/zi flexibil si fara ore peste program

– Un mediu de lucru divers, suntem 24 de oameni pe 3 continente

– Birou intr-o zona centrala, usor accesibila

– Asigurare medicala privata Sanador